formularz rezerwacji

Hotel

hotel focus centrum konferencyjne

Hotel Focus Centrum Konferencyjne, to nowoczesny trzygwiazdkowy obiekt, który zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek.

Położony jest w spokojnej okolicy Lublina, 4 kilometry od centrum, 7 kilometrów od Starego Miasta, 20 kilometrów od międzynarodowego lotniska Lublin Airport. Przestronne pokoje i apartamenty hotelowe pozwolą naszym gościom odnaleźć spokój i wygodę.

Obiekt ten to idealne miejsce do zorganizowania konferencji, eventów, spotkań biznesowych jak również rodzinnych przyjęć okolicznościowych. Na terenie całego hotelu udostępniamy bezprzewodowy Internet, klimatyzację oraz windę, jest przyjazny również zwierzętom.

dla naszych gości
2apartamenty
3gwiazdkowy standard
24/hczynna recepcja
22pokoje hotelowe
80miejsc noclegowych
120aut na parkingu
salabalowa
salakonferencyno bankietowa
salameeting room
salarestauracyjna oraz antresola
monitorowany,
bezpłatny parking
hotel dostępny
dla osób
niepełnosprawnych
hotel przyjazny
zwierzętom
bezpłatne wi-fi
w całym hotelu
obiekt klimatyzowany
doskonała lokalizacja
preferencyjne warunki
dla grup i firm
pomagamy zaplanować
zwiedzanie Lublina,
rezerwujemy bilety
koszerność posiłków
na życzenie
restauracja
w hotelu
słowo od właścicieli

Kiedy powstawał Hotel Focus Centrum Konferencyjne w Lublinie wybór ograniczał się między dużym hotelem w centrum, a małym zajazdem pod miastem. My jednak chcieliśmy czegoś innego. Marzyliśmy o kameralnym, lecz przestronnym hotelu położonym na cichych i zielonych obrzeżach miasta, z wygodnym dojazdem i dużym parkingiem by każdy z gości miał gdzie zaparkować wygodnie i bezproblemowo. Wnętrza hotelu miały być eleganckie i przestronne, a kuchnia smaczna i pozytywnie zaskakująca. Chcieliśmy dużego zielonego ogrodu, w którym można swobodnie pospacerować i oddać się chwili relaksu, a kilka stolików wystawionych latem nie powoduje poczucia ścisku. Zależało nam również na dobraniu niezawodnej załogi, która będzie cechowała się doświadczeniem, życzliwością, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do każdego z gości.

Udało się nam zrealizować nasze założenia i tak powstał Hotel Focus Centrum Konferencyjne.
Teraz, po kilku latach, takich obiektów jak nasz jest więcej. My nadal staramy się, by nasz hotel był wyjątkowy. Chcemy, aby nasi goście miło wspominali pobyt w naszym hotelu i z chęcią do nas wracali.

komunikacja
autobusy miejskie18, 20, 30, 37 i Zielona
stacja rowerów miejskich(750 m) (dostępne dla posiadaczy aktywnego konta Nestbike)
TAXIzamawiamy na życzenie